HOTEL MERİ RESTAURANT & BAR
Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemekleri için otelimiz üç farklı restoran ile hizmet vermektedir. Bütün restoranlarımızda yemeklerinizi eşsiz Ölüdeniz manzarası eşliğinde keyifle yiyebilirsiniz. Bütün öğünler açık büfedir. Türk mutfağından lezzetler sunulmakla beraber yurtdışından gelen misafirlerimizin beğenileri de göz önüne alınmaktadır. Sizlere, kalifiye mutfak çalışanlarımız ve Aşçıbaşımızın hünerleriyle, en kaliteli ve sağlıklı malzemelerle türk mutfağından lezzetler sunmaktan mutluluk duymaktayız.
Kahvaltı Salonu Kahvaltı salonumuz, odalarımızın olduğu yamaçta, olağan üstü Ölüdeniz ve çam ormanı manzarasına sahiptir, kahvaltı ederken sizden bir parça ekmek isteyen serçeler ve alayık kuşu gibi küçük misafirleriniz bu manzarayı bütünleyecektir. Otelimizde kahvaltı 08:00-10:00 saatleri arasında açık büfe ve self servis şeklinde sunulmaktadır. Kahvaltı salonumuz 250 kişiye hizmet verebilecek büyüklüktedir.
Kapalı Restaurant Öğle yemeği için bahçemizdeki iki katlı binamızın üst katında Ölüdeniz manzaralı 300 kişi kapasiteli kapalı restoranımız hizmetinizdedir. Öğle yemeği 12:30- 14:30 saatleri arasında açık büfe ve self servis şeklinde sunulmaktadır. Sıcak ve soğuk büfelerimiz, tatlı ve meyve büfelerimiz türk damak zevkine göre hazırlanmıştır.
Açık Restaurant Akşam yemeğinde ise bahçemizde üç tarafı açık denize sıfır olan açık restoranımızda lezzetli yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Akşam yemeği saat 20:00-22:30 saatleri arasında açık büfe ve self servis şeklinde sunulmaktadır. Sîzlere, kalifiye mutfak çalışanlarımız ve Aşçıbaşımızın hünerleriyle, en kaliteli ve sağlıklı malzemelerle türk mutfağından lezzetler sunmaktan mutluluk duymaktayız.
Amerikan Bar Amerikan bar havuzun hemen yanı başında denize 10 m uzaktadır. Ahşap dekore edilen barda her türlü yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller sunulmaktadır. Amerikan bar saat 12:30- 00:30 saatleri arasında hizmetinizdedir.
Snack Bar Açık restorana bitişik olan snack bar saat 10:00-22:30 saatleri arasında hizmetinizdedir. Alkollü ve alkolsüz içeceklerin yanı sıra sıcak servis edilen içeceklerinizi buradan temin edebilirsiniz.