<p> HOTEL MERİ RESTAURANT & BAR</p>
We are serving our customers with 3 different Restaurants for main meals. Ali meals are oppen buffet and foods are basically from traditional turkish kitchen and cooked also regarding to taste of foreign customers. Breakfast hail is on the slope of the hill and has an extraordinary view of Ölüdeniz bay and pine trees. As you ha ve your breakfast you m ay ha ve little guests like Iitti e house sparrovvs. Our indoor restaurant, which is in the garden by the sea, is on your service for lunch with capacity of 300 people. In outdoor reastaurant, which is also in the garden by the sea, you can taste the delicious food for dinner.
Kahvaltı salonumuz, odalarımızın olduğu yamaçta, olağan üstü Ölüdeniz ve çam ormanı manzarasına sahiptir, kahvaltı ederken sizden bir parça ekmek isteyen serçeler ve alayık kuşu gibi küçük misafirleriniz bu manzarayı bütünleyecektir. Otelimizde kahvaltı 08:00-10:00 saatleri arasında açık büfe ve self servis şeklinde sunulmaktadır. Kahvaltı salonumuz 250 kişiye hizmet verebilecek büyüklüktedir.
Öğle yemeği için bahçemizdeki iki katlı binamızın üst katında Ölüdeniz manzaralı 300 kişi kapasiteli kapalı restoranımız hizmetinizdedir. Öğle yemeği 12:30- 14:30 saatleri arasında açık büfe ve self servis şeklinde sunulmaktadır. Sıcak ve soğuk büfelerimiz, tatlı ve meyve büfelerimiz türk damak zevkine göre hazırlanmıştır.
Akşam yemeğinde ise bahçemizde üç tarafı açık denize sıfır olan açık restoranımızda lezzetli yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Akşam yemeği saat 20:00-22:30 saatleri arasında açık büfe ve self servis şeklinde sunulmaktadır. Sizlere, kalifiye mutfak çalışanlarımız ve Aşçıbaşımızın hünerleriyle, en kaliteli ve sağlıklı malzemelerle türk mutfağından lezzetler sunmaktan mutluluk duymaktayız.
Amerikan bar havuzun hemen yanı başında denize 10 m uzaktadır. Ahşap dekore edilen barda her türlü yerli ve yabana alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller sunulmaktadır. Amerikan bar saat 12:30- 00:30 saatleri arasında hizmetinizdedir.
Açık restorana bitişik olan snack bar saat 10:00-22:30 saatleri arasında hizmetinizdedir. Alkollü ve alkolsüz içeceklerin yanı sıra sıcak servis edilen içeceklerinizi buradan temin edebilirsiniz.